Urząd Gminy Stara Kamienica

Zatrzymaj banner przewijany

Samorządowe 2010 zobacz archiwum »

uchwała GKW z dnia 5.11.2010 r. w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie Gminy Stara Kamienica

Uchwała

                                Gminnej Komisji Wyborczej w Starej Kamienicy

                                                          z dnia 05 listopada 2010 roku

w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie Gminy Stara Kamienica dla przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz bezpośrednim wyborze wójta, burmistrza i prezydenta Miasta przypadających na dzień 21 listopada 2010 roku.

 

 

Na podstawie art. 18 ust.1 i 2 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (tekst jednolity Dz. U. z 2010 r. Nr 176 poz. 1190)

                                                  Uchwala, co następuje:

                                                                   

 

                                                                  §  1

W celu przeprowadzenia wyborów samorządowych zarządzonych na dzień 21 listopada 2010r.  powołuje się Obwodowe Komisje Wyborcze na terenie Gminy Stara Kamienica w następujących  składach:                                              

         

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 w Starej Kamienicy – Centrum Informacji Turystycznej:

 

  1.  Barabasz Magdalena
  2.  Puch Aleksandra
  3.  Stanek Dorota
  4.  Kozłowska Aneta
  5.  Suchodolska Teresa
  6.  Burniak Robert
  7. Pisarewicz Jadwiga
  8. Szwinta Piotr
  9. Dziubek Michał

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Barcinku – Szkoła Podstawowa:

 

  1.  Stefańczyk Edward
  2.  Kucharska Sylwia
  3.  Dziekański Andrzej
  4.  Buss Lech
  5.  Migas Małgorzata
  6. Wajda Kamila
  7. Mackiewicz Barbara
  8. Dudek Krystyna
  9. Balik Jan

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 w Kopańcu – Szkoła Podstawowa:

 

  1. Korkuć Grzegorz
  2. Magdalena Wojno
  3. Domańska-Mośko Sylwia
  4. Mierniczak Ewa
  5. Sulewska Wiesława
  6. Zając Martyna
  7. Wioleta Krzemińska

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 w Wojcieszycach – Szkoła Podstawowa:

 

  1. Sadło Justyna
  2. Sosińska Elżbieta
  3. Matyjaszczuk Mateusz
  4. Jezierska Agnieszka
  5. Kulczyk Marzena       
  6. Stefanowicz Katarzyna
  7. Bednarz Monika
  8. Palczyński Zbigniew
  9. Tomkowicz Kinga

 

 

                                                              §  2

 

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

 

 

                                                                                                                     

                                                                                                                          Przewodnicząca

                                                                                                              Gminnej Komisji Wyborczej

                       

                                                                                                                         Bożena Sawicka

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 05 listopada 2010 14:02
Dokument wprowadzony do BIP przez: Bożena Sawicka
Ilość wyświetleń: 993
05 listopada 2010 14:02 Bożena Sawicka - Dodanie dokumentu.
Realizacja: IDcom-web.pl